WYKAZ IMPREGNATÓW DO PODŁOŻY SZKLANYCH I CERAMICZNYCH

tabela2

atomikGlass – impregnat hydrofobowy i oleofobowy działający na powierzchni szklanej i ceramicznej przy warunkach użytkowania gdzie występuje duże tarcie powierzchni. Dla wzmocnienia powłoki posiada dużą ilość tytanu. Trwały i bardzo skuteczny – JEDYNY TAKI NA RYNKU POLSKIM !

Końcowym efektem po impregnacji szyby samochodowej Glass jest zmniejszona przyczepność szkła co daje niesamowite efekty wizualne podczas jazdy samochodem. Krople wody dostają silnego poślizgu tak że używanie wycieraczek powyżej 65 km/h staje się całkowicie nie potrzebne. Widoczność nocą podczas deszczu to wysoki komfort dla kierowcy. Powłoka likwiduje tzw wodną soczewkę co sprawia, że nadjeżdżający pojazd nie oślepia. Zaimpregnowana biała ceramika łazienkowa dłużej jest czystsza i milsza w dotyku – brak osadów. Dodatek dużej ilości tytanu tworzy trwałą powłokę nieusuwalną w sposób naturalny ! SUGEROWANE ZASTOSOWANIEszyby samochodowe, biała ceramika łazienkowa, schody i posadzki szklane.  

atomikGXL2 – impregnat hydrofobowy i oleofobowy działający powierzchniowo na dużych podłożach szklanych. Chroni powierzchnie przed nadmiernym gromadzeniem się brudu.

GXL2 to bliźniaczy produkt Glass jednak dla użytkownika stanowi dużą różnicę. Różnica tkwi w składzie. GXL2 nie musi posiadać zwiększonej ilości cząstek tytanu co ułatwia użytkownikowi nakładanie tego środka – bez odpowiedniego i dodatkowego polerowania. Wieloletnia ochrona kabin prysznicowych, luster czy szyb w oknach to komfortowe rozwiązanie dla użytkownika ! SUGEROWANE ZASTOSOWANIEszyby okienne i wystawowe, elewacje szklane, ścianki szklane, drzwi szklane, kabiny prysznicowe, lustra.  

atomikGM2 – bardzo trwały impregnat do zabezpieczania szkła piaskowanego przed uporczywym brudem. Chroni szkło przed plamami cieczy i olejów w tym plamami z palców.

Jest łatwym w użyciu środkiem do pokrywania piaskowanych powierzchni szklanych. Przez wypełnienie szczelin i por w powierzchni szklanej cząsteczkami odpowiedniej kombinacji związków chemicznych, impregnat nadaje powierzchniom bezpieczna powłokę hydrofobową i oleofobową na tak długo aż nie zniszczy się jej mechanicznie. Praktycznie trwałość tej powłoki może być bezterminowa, dlatego na wyższych partiach powierzchni szklanych jak elewacje, zadaszenia, ściany oranżerii, powłoka może „czuć się” bezpieczna.  Nie zmienia barwy szkła, nie matowi ani nie nabłyszcza. SUGEROWANE ZASTOSOWANIEszyby, powierzchnie z wzorami piaskowanymi, powierzchnie płaskie oraz zaokrąglone.